Голова Служби безпеки України Василь Малюк та генеральний прокурор Руслан Кравченко заявили, що Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура не втратять незалежності після підписання президентом Володимиром Зеленським законопроєкту №12414.
Посадовці прокоментували наслідки ухвалення законопроєкту про посилення повноважень Офісу генерального прокурора під час прес-брифінгу, повідомляє Укрінформ.
Кравченка наголосив, що ухвалення законопроєктів — це виключна компетенція Верховної Ради, а його відомство діятиме відповідно до затверджених норм. Він підкреслив, що НАБУ не підпорядковується Офісу Генпрокурора і не втратить незалежність.
“Є підозра, що втратить НАБУ і САП незалежність? НАБУ мені не підпорядковується. САП, згідно із законом “Про прокуратуру”, як була департаментом, так і залишається. І ми будемо однією сім’єю. Вони будуть працювати за своїми кримінальними провадженнями, а ми — за своїми. І разом будемо один одному допомагати”, — зазначив Кравченко.
Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.