НАБУ прийшло з обшуками до приміщень Укрзалізниці

Посадові особи філій “Центр охорони здоров’я” підозрюються в спробі закупити послуги ПЛР-тестування за завищеними цінами.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційне бюро України.

Слідча дія санкціонована і здійснюється у межах розслідування за фактом заволодіння службовими особами АТ «Укрзалізниця» бюджетними коштами в особливо великих розмірах за Програмою медичних гарантій щодо надання медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», у розмірі 59 933 926 гривень, отриманих від Національної служби здоров’я України.

Попередня правова кваліфікація вчинених кримінальних правопорушень ч.1 ст.15 ч.2 ст.28 ч.5 ст.191, ч.5 ст.191, ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України. Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з 1 квітня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

“Укрзалізниця всіляко сприяє слідчим діям НАБУ, зокрема, в справі щодо роботи медичних закладів товариства. Слідчим надано доступ до усіх приміщень, передбачених ухвалою суду для проведення обшуків у рамках досудового розслідування”, йдеться у повідомленні.