НАБУ у своїй діяльності використовує всі можливості для повідомлення про підозру – через ЖЕК, пошту, родичів, сусідів, на роботі: Детектив Панайтов

Про це повідомив Євген Панайтов, детектив Національного антикорупційного бюро під час заходу з нагоди річниці роботи Вищого антикорупційного суду.

Він також розповів, що якщо особа відмовляється особисто отримати підозру, то наявність відповідного відеозапису, показань понятих або свідків, згідно з наявною судовою практикою, вважається достатнім доказом того, що особа була повідомлена про підозру.

«Найбільший резонанс у юридичній спільноті викликає повідомлення про підозру поштою, врученням через адміністрацію за місцем роботи, через ЖЕК, або через родичів. НАБУ у своїй діяльності використовує всі можливості для повідомлення про підозру. Ми виїжджаємо на роботу осіб, що підозрюються у скоєнні кримінальних правопорушень, виїжджаємо в ЖЕК, ходимо до сусідів або родичів. Хоча часто там не хочуть отримувати документи для передачі тій чи іншій особі. Але нам немає сенсу ховати цей документ і ми робимо все можливе, щоб повідомити особу про підозру», — зазначив Панайотов.