Народні депутати, хоча і не займаються адвокатською діяльністю, але залишаються адвокатами навіть у парламенті, вони завжди діятимуть в інтересах адвокатури: Максим Дирдін

До Дня адвокатури України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила почесні нагороди Національної асоціації адвокатів України Народним депутатам, які активно відстоювали інтереси інституту адвокатури у парламенті.

Нагрудний знак НААУ «Видатний адвокат України» отримав Народний депутат, член Комітету ВРУ з питань правової політики, постійний представник ВРУ в Конституційному Суді України Максим Дирдін.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Лідія Ізовітова зазначила, що Максим Дирдін є послідовним однодумцем і лобістом адвокатури під час ухвалення законодавчих ініціатив у Верховній Раді. Вона подякувала йому за підтримку від всіх адвокатів.

«Адвокатура України пишається нещодавнім призначенням Максима Дирдіна представником Парламенту в Конституційному Суді України», – підкреслила Лідія Ізовітова.

«Народні депутати, хоча і не займаються адвокатською діяльністю, але залишаються адвокатами навіть у парламенті, вони завжди діятимуть в інтересах адвокатури», – сказав Максим Дирдін.