Національна асоціація адвокатів України розпочинає тиждень аграрного права

З 25 жовтня у НААУ розпочинається тиждень аграрного права. Члени Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ підготували цікаві заходи та матеріали, які будуть публікуватися на сайті НААУ, повідомляє прес-служба.

25 жовтня, 28 жовтня та 1 листопада відбудуться онлайн тренінги для адвокатів «Земля: захист права власності та протидія рейдерству». Навчання пройде в межах діяльності Громадської антирейдерської платформи. Навчальна програма організована за підтримки Всеукраїнської асоціації громад та Програми USAID АГРО спільно з Національною асоціацією адвокатів України та Вищою школою адвокатури НААУ для адвокатів, які планують підвищити свою кваліфікацію з питань протидії рейдерству у сфері земельних та аграрних правовідносин. Адвокати, які відвідають усі 3 етапи тренінгу та успішно пройдуть тестування, отримають 6 залікових балів.  Серед спікерів – адвокати зокрема члени Комітету аграрного, земельного та довкілевого права НААУ Олександр Поліводський, Ян Білоголовий, Анна Федун, судді, нотаріуси, представники органів державної влади.

До того ж адвокати, які пройдуть навчання, можуть бути залучені до діяльності обласних осередків Комітету аграрного, земельного та довкілевого права НААУ.

Для реєстрації необхідно зареєструватись за посиланням.

З програмою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Адвокати матимуть змогу ознайомитися зі статтями членів Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права з актуальних питань аграрного права щодо:

  • – перевірок джерел походження коштів при купівлі земель сільськогосподарського призначення: законодавчих вимог з питань протидії рейдерству у сфері земельних та аграрних правовідносин;
  • – інструментів скасування договорів оренди земельних ділянок;
  • – земельного рейдерства в умовах вільного ринку землі.

Зазначені статті стануть у пригоді усім адвокатам, правникам, а також власникам аграрного бізнесу.