З 11 грудня у Національній асоціації адвокатів України розпочинається тиждень довкілевого права

Адвокати, які практикують у сфері довкілевого права, матимуть змогу поповнити свої знання – 11 грудня 2023 року у Національній асоціації адвокатів України розпочинається тиждень довкілевого права.

Ініціатором виступає Комітет НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права., повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Тиждень довкілевого права у НААУ проводиться вперше і зумовлений проблемами, які спричинила війна на довкілля України.

Враховуючи виклики та необхідність їх вирішення, адвокати Комітету НААУ з питань земельного, аграрного та довкілевого права підготували серію статей, які протягом тижня публікуватимуться на офіційному сайті НААУ щодо:

  • перспектив справ «in absentia» для кримінальних правопорушень проти довкілля;
  • правових основ екологічної безпеки: термінологічні неузгодженості;
  • вини України в лісових пожежах Португалії: ЄСПЛ розглядає екологічну справу 6 португальців проти 33 держав Європи;
  • аналізу застосування принципу верховенства права під час реалізації права власності на об’єкти тваринного світу в Україні;
  • існування правового зобов’язання ліквідації забруднення навколишнього середовища внаслідок військових дій. Аналіз законодавства та практичні кроки вирішення проблематики;
  • аналізу практики застосування законодавства про пестициди та агрохімікати: баланс інтересів бджолярів і фермерів.

Також у рамках тижня довкілевого права 11 грудня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Інститут судових експертиз щодо кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля: що не так із експертизами на досудовому етапі?».

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.