Національна асоціація адвокатів України створила Комітет з питань примусового виконання рішень

Розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України від 07 вересня 2021 року створено Комітет з питань примусового виконання рішень, головою якого призначено адвоката Черних Олександра Сергійовича.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Метою створення Комітету є розвиток інституту примусового виконання рішень, забезпечення ефективного захисту прав та інтересів суб’єктів виконавчого провадження, а також поглиблення практичного досвіду адвокатів, шляхом створення алгоритмів та стратегій судового і позасудового захисту учасників виконавчого провадження.

“В останні роки виконавче провадження стало майже окремою галуззю, яка потребує спеціальних глибоких знань, фаховості та професіоналізму, тому я прошу колег приєднуватися до нового комітету та допомагати узагальнювати професійний досвід і підвищувати кваліфікацію адвокатів у питаннях виконання рішень судів”, – зазначає Олександр.

Олександр Черних, адвокат з 2004 року, відомий фахівець у галузі банківського права, очолював юридичні департаменти банків і має досвід роботи з виконавчими провадженнями і проблемними активами з 1999 року.