Національна асоціація адвокатів України створила п’ять нових представництв в Європі

Розпорядженнями Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової створені п’ять нових представництв НААУ в європейських країнах.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Так, вперше створені представництва у Болгарії – в місті Бургас офіс очолив адвокат Олександр Шумов, в місті Велінград – адвокат Сергій Веприцький.

В Румунії представництво НААУ відкрилося в столиці, головою представництва призначена адвокатеса Ганна Колесник, яка також очолює Комітет з питань захисту прав людини НААУ.

В Португалії створено представництво в Порту. Його очолила адвокатеса Ганна Литвин, член Ради адвокатів м. Києва попереднього скликання.

Проректор Вищої школи адвокатури НААУ, керівник Центру досліджень адвокатури і права, адвокатеса Ірина Василик призначена очільником нового представництва НААУ у Польщі, в місті Краків.

Контакти нових представництв за кордоном указані в однойменному розділі на сайті НААУ.

Нагадаємо, під час воєнного стану представництва НААУ за кордоном перебувають у постійній координації з міжнародними партнерами та благодійниками для залучення коштів на допомогу адвокатам в Україні. Також Представництва налагоджують діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги вимушеним переселенцям; контактують з місцевими асоціаціями адвокатів, щоб визначити та облаштувати місця для надання безоплатної правової допомоги, зокрема, у питаннях перетину кордону, отриманні статусу біженців тощо.

Понад 40 представництв НААУ за кордоном працюють за принципом самофінансування і в своїй діяльності керуються Положенням, затвердженим РАУ, та іншими рішеннями вищого органу адвокатського самоврядування.