Національна асоціація адвокатів України та Національна рада адвокатів Франції підписали Меморандум

Делегація Національної ради адвокатів Франції на чолі з Президентом робочої групи з прав дитини Арно де Сен Ремі зустрілась у Києві з керівництвом Національної асоціації адвокатів України.

Про це повідомляє НААУ.

У ході зустрічі був підписаний Меморандум про співробітництво між Національною асоціацією адвокатів України та Національною радою адвокатів Франції.

Документ укладений з метою співпраці та обміну інформацією і досвідом, здійснення діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримуючись загальноприйнятих норм і принципів.

Підписанти Меморандуму домовились реалізовувати спільні заходи, проєкти і програми, а також проводити спільні консультації з метою вироблення узгодженої позиції щодо вирішення найбільш гострих та актуальних проблем у сфері реалізації конституційного принципу верховенства права, сприяння розвитку правосвідомості громадян з питань реалізації та захисту їхніх прав і свобод, розвитку юридичної професії.

Делегація Національної ради адвокатів Франції з робочим візитом перебуває в Україні на запрошення Національної асоціації адвокатів України з моніторинговою місією стану захисту прав дітей з фокусом у воєнному часі.