Національна асоціація адвокатів України та Університет Драгоманова підписали меморандум

В Українському державному університеті ім. М.Драгоманова для студентів створять програми, що відповідають вимогам юридичної практики та здобуткам правничої науки. Зокрема, в освітній процес впровадять навчальні дисципліни з історії становлення та розвитку інституту адвокатури.

Відповідні домовленості між вишем та Національною асоціацію адвокатів України були формалізовані у Меморандумі про співробітництво, який днями підписали голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та ректор Університету Віктор Андрущенко.

Про це повідомляє НААУ.

Крім іншого, документом передбачається спільне проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень (зокрема, монографій, науково-практичних робіт, інших видань), наукових конференцій, семінарів, круглих столів, інтелектуальних турнірів, науково-просвітніх заходів, створення навчально-наукових комплексів.

«Ми вже обговорили відкриття в Університеті навчальної аудиторії імені провідного адвоката міста Києва, прем’єр-міністра УНР в екзилі Андрія Яковліва. Ця аудиторія стане двадцятим музеєм в Україні, що ми присвятили адвокатам, – зауважила керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик, яка далі супроводжуватиме цей напрям роботи. – У найближчих планах – написання книги про Яковліва, впровадження у навчальний процес предметів з історії адвокатури України, а також залучення викладачів і студентів до наших проектів».