Національна асоціація адвокатів України повідомила, що в країні працюють 47 тисяч адвокатів

Сьогодні ми маємо 41713 адвокати, які зареєстровані в електронному кабінеті на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Окремі статистичні дані щодо ведення Єдиного реєстру адвокатів України, а також питання сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування озвучив заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України, що проходить 15 – 16 грудня.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«Це означає, що така кількість адвокатів реально працюють, адже користуються нашими електронними сервісами, генерують ордери, сплачують внески тощо, – пояснив В.Гвоздій. І ми бачимо цей рух, не зважаючи на те, в яких важких умовах сьогодні працюють адвокати через війну».

Він також озвучив, що в ЄРАУ сьогодні 46969 адвокатів, які не зупинили/не припинили адвокатську діяльність. «Тобто, близько п’яти тисяч ще не зареєструвалися в електронному кабінеті, – пояснив В.Гвоздій. – Але це не означає, що ці люди зникли або не працюють. Вони працюють в адвокатських об’єднаннях і часто ордер видає адвокатське об’єднання, а не сам адвокат. Звісно, є частина адвокатів, які продовжують використовувати паперові ордери».

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.