Національне антикорупційне бюро оголосило Ігоря Гладковського у розшук

Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом одержання 950 тис. грн неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення іншою особою.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

“Слідство має достатні підстави вважати, що підозрюваний, розслідування фактів участі якого у корупційній схемі завершене, переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у грудні 2020 року Гладковському відкрили матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду.

“Рішенням суду його обмежили в ознайомленні з матеріалами до 15 квітня, відтак він уже не мав можливості затягувати досудове розслідування. Його викликали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на 16 квітня та, у зв’язку з неявкою, повторно на 20 та 21 квітня для отримання копії обвинувального акта і реєстру матеріалів досудового розслідування. Однак особа тричі не з’явилася”, – пояснили в НАБУ.

За даними слідства, з допомогою підозрюваного у 2015-2017 роках товариство з обмеженою відповідальністю “Оптимумспецдеталь” отримувало преференції під час укладення договорів та розрахунків з підприємствами “Укроборонпрому”.