Нова судова реформа, яку наразі намагаються нав’язати Україні, аналогічно готується не в Україні: ОАСК

Головною причиною, чому  діяльність Окружного адміністративного суду міста Києва в новинах висвітлювалась негативно та критикувалась посадовими особами, було і залишається те, що в ОАСК є особливі повноваження, а саме – розгляд справ щодо центральних органів виконавчої влади. Звертаємо увагу, що вказані повноваження не судді Окружного адміністративного суду міста Києва делегували собі, а саме законодавець їх вказав серед повноважень.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Цілком очевидно, вирішення справ, що мали політичне забарвлення, резонувало у суспільстві, оскільки завжди в спорі є сторона, яка не задоволена рішенням. Натомість, більшість таких справ була переглянута як апеляційним, так і Верховним Судом. Резонансні рішення залишались в силі, що свідчить про правильний підхід до вирішення тих чи інших спорів.

Водночас, вже абсолютній більшості населення України цілком зрозуміло, що останніх 7 років ініціативи реформування судової влади писалась не в Україні, що реформи, які проводились при підтримці грантових організацій, провалені та не відображають українські правові реалії.

Нова судова реформа, яку наразі намагаються нав’язати Україні, аналогічно готується не в Україні. І вона спрямована не на створення незалежної судової влади в Україні, а для підпорядкування її антиконституційному зовнішньому управлінню. На питаннях судової реформи щорічно паразитують особи, що споживають грантові кошти, та які, очевидно, не зацікавлені в стабільній та якісній роботі судової влади.

Однак, судді Окружного адміністративного суду міста Києва в своїй діяльності завжди дотримуються закону, з повагою ставляться Конституції України та її приписів, а тому, у випадку голосування за проект закону та його підписання, будуть діяти в чіткій відповідності до приписів Конституції України та профільного законодавства.