ОАСК просять скасувати рішення Нацради про анулювання ліценції «Прямий FM» в шести містах

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов телеканалу «Прямий» щодо оскарження рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про результати планової виїзної перевірки. Зокрема, позивач просить суд скасувати рішення Нацради від 3 вересня 2020 року №1006, яким було анульовано ліценцію радіостанції «Прямий FМ» на мовлення в шести містах України – м.Марганці та м.Павлограді Дніпропетровської області, м.Мелітополі Запорізької області, м.Біла Церква та м.Переяслав-Хмельницький Київської області, м.Лубни Полтавської області у зв’язку із відсутністю передбаченого мовлення протягом року з дня видачі ліцензії.

Разом із позовом надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд зупинити дію вказаного рішення Нацради до моменту набрання законної сили рішенням у справі. Серед інших вимог – заборонити Нацраді звертатись до операторів телекомунікацій із заявою про виконання вказаного рішення, а операторам – виконувати оскаржуване рішення.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.