ОАСК вважає протиправною бездіяльність Уряду в питанні відшкодування збитків від безоплатних перевезень

Окружний адміністрований суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу щодо регулювання відшкодування збитків від безплатних перевезень пільгових категорій громадян, ухвалив – позов повністю задовольнити.    ОАСК визнав протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України щодо неприйняття нормативно-правового акту, який регулює відшкодування збитків від безоплатних перевезень пільгових категорій громадян в порушення статті закону «Про транспорт». Також суд ухвалив зобов’язати КМУ прийняти відповідний нормативно-правовий акт.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Окружний адміністрований суд міста Києва вважає, що бездіяльність Уряду, в даному випадку є протиправною, оскільки полягає у не вчиненні ним юридично значущих дій, що має своїм наслідком порушення прав автомобільних перевізників на відповідне відшкодування та створює ознаки правової невизначеності, як органів місцевого самоврядування так і автомобільних перевізників.

Нагадаємо, що даний позов надійшов до суду у вересні 2020 року. Розгляд справи здійснювався  за правилами загального позовного провадження.