Олександру Мамаю змінили процесуальний статус зі свідка на обвинуваченого

Стрімка зміна процесуального статусу зі свідка на обвинуваченого може свідчити про бажання міського голови визнати свою провину та відбутися умовним терміном

Про це повідомляє Полтавщина.

21 лютого у Вищому антикорупційному суді був сформований склад суду для розгляду по суті корупційної справи, яка стосується Полтавського міського голови Олександра Мамая та працівників КО «Інститут розвитку міста».

Судячи з інформації на сайті Судової влади, менш ніж за місяць після отримання дозволу НАБУ та САП завершили розслідування та передали обвинувальний акт на розгляд по суті до ВАКС.

Відповідно до даних автоматизованого розподілу, наразі у справі п’ятеро обвинувачених: міський голова Олександр Мамай, екс-директор КО «ІРМ» Тетяна Татаріна, бухгалтер КО «ІРМ» Оксана Шпіньова та прибиральниці/фахівчині КО «ІРМ» Валентина Кропивна та Ольга Кубай. Їх адвокатами виступають В’ячеслав Делія та Владислав Пожидаєв.

Стрімка зміна процесуального статусу Олександра Мамая зі свідка на обвинуваченого може свідчити про бажання міського голови визнати свою провину та укласти угоду про визнання вини. За окремими джерелами «Полтавщини», саме це і відбулося — міський голова уклав угоду зі слідством.