Опікунська рада НААУ виділила 100 тис.грн дружині адвоката Гордєєва, який загинув від мінометного обстрілу у Сєвєродонецьку

15 червня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради, на якому розглянуто близько 20 заяв адвокатів, постраждалих від війни в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Першочергово члени Опікунської ради виділили 100 тисяч гривень дружині адвоката Дениса Гордєєва, який загинув від мінометного обстрілу у Сєвєродонецьку.

По 30 тисяч гривень було надано двом адвокатам з Маріуполя, чиє житло повністю зруйновано внаслідок військових дій. Також надано матеріальну допомогу десяти адвокатам з Донеччини та Харківщини, помешкання яких зазнало часткових руйнувань.

Двоє батьків-одинаків з Кривого Рогу та Миколаєва отримають по два прожиткових мінімуму на кожну дитину. Крім того, матеріальну допомогу виділено одному адвокату похилого віку з Чернігова.

На засіданні Опікунської ради було також вирішено підтримати адвокатів похилого віку з Херсонщини. Їх близько ста в області, які залишились без коштів на існування. Регіональна рада Херсонської області отримає на ці потреби 100 тисяч гривень.

Звіт про діяльність Опікунської ради НААУ оприлюднений українською та англійською мовами і надісланий донорам, які надали благодійну допомогу українським адвокатам, постраждалим від військової агресії. Звіт можна завантажити тут