Адвокатська спільнота продовжує втрачати своїх колег на війні: Опікунська рада НААУ матеріально підтримала родини загиблих

Опікунська рада НААУ провела чергове засідання. Розглянуто 6 заяв від адвокатів, що опинились у складних життєвих обставинах через воєнні дій в Україні.

Засідання відбулось у режимі онлайн 31 серпня 2023 року, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Адвокатська спільнота продовжує втрачати своїх колег на війні. У зоні бойових дій загинули ще двоє адвокатів – з Черкас та Волині. Останній був членом атестаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів Волинської області у 2006-2012 роках. Опікунська рада НААУ підтримала їхні родини – надала по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Також кошти перераховано трьом адвокатам на лікування. Зокрема, один з них адвокат з Харкова, який вже вдруге звертається до Опікунської ради НААУ. У лютому 2022 року, перебуваючи у лавах тероборони, він отримав вогнепальне поранення. У червні цього року адвокат підірвався на міні, внаслідок чого йому відірвало гомілку. Інші адвокати – з Житомира, який також отримав тяжке поранення у зоні бойових дій та з квітня цього року лікується у стаціонарі, та адвокат з Харкова, яка потребує дороговартісного лікування через онкозахворювання.

Крім того, підтримано адвоката, мати-одиначку з Донеччини. В результаті ракетних ударів вона з сином отримала контузію, а її будинок пошкоджено.

Загалом з часу створення Опікунської ради НААУ було розглянуто понад 500 заяв від адвокатів.