Печерський суд Києва із четвертої спроби відсторонив очільника Української асоціації футболу Павелка від виконання обов’язків аж на місяць

Печерський районний суд міста Києва 17 лютого із четвертої спроби відсторонив очільника Української асоціації футболу Андрія Павелка та його заступника Юрія Запісоцького від виконання обов’язків на місяць, до 17 березня 2023 року.

Про це повідомляє ТСН.

Після оголошення судового вердикту в УАФ заявили, що до апеляційного розгляду Андрій Павелко все одно і далі виконуватиме обов’язки Президента. 

Це рішення судді пов’язане із кримінальним провадженням проти керівників УАФ. Слідство підозрює функціонерів в оборудці на мільйон доларів під час будівництва заводу з виробництва футбольної трави. Федерація футболу закупила обладнання для заводу через офшорну компанію.

І Павелко, і Запісоцький мають запобіжні заходи у вигляді арешту з правом внесення застави, яким вони і скористалися. На двох майже двадцять мільйонів гривень сплатила компанія “УАФ Маркетинг”. Наразі слідство встановлює усі обставини цього платежу та вважає, що гроші були внесені незаконно. До того ж стало відомо, що директора цієї компанії могли змусити сплатити заставу якраз керівники УАФ.   

Після цього три місяці Павелко і Запісоцький провели в Апеляційному суді. Вони оскаржували рішення про свій арешт та внесення застави.

Окрім цієї справи, існують ще 9, де представники УАФ фігурують у корупційних справах.