Переконаний, що, як і у всіх попередніх “гучних” справах НАБУ, тут немає правових підстав, належних доказів та перспективи. Працюємо в штатному режимі: Павло Вовк

У приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва в кількох кабінетах відбулось два обшуки. Сенсацій не знайшли, просто вилучили якусь справу, яку ще не закінчили розглядати.

Про це повідомив Павло Вовк, голова ОАСК у своєму Facebook.

“В атмосфері тиску з боку НАБУ, постійних негативних інформаційних кампаній, обшуків та вибіркового розголошення відомостей досудового розслідування ми живемо вже 6 років. Тому давно звикли до провокацій і порушень з їх боку.

Ніякого відношення до сьогоднішніх провокацій ні ОАСК, ні я, як його голова, не маємо. Мені, безсумнівно, шкода, що серед затриманих адвокатів називають ім’я мого брата. Його, очевидно, просто використовують як “видатковий матеріал” для зведення особистих рахунків. Робить це один ганебний корупціонер для помсти всьому суддівському корпусу. Не більше того.

Як бачимо, і оцінка Офісу Генерального прокурора є стриманою і зваженою. Переконаний, що, як і у всіх попередніх «гучних» справах НАБУ, тут немає правових підстав, належних доказів та перспективи”, зазначив Павло Вовк.