Петиція “перевірити наявність підстав для припинення громадянства судді Верховного Суду Богдана Львова” набрала необхідну кількість голосів

15 вересня журналісти-розслідувачі програми “Схеми” оприлюднили вагомі докази про ймовірну наявність у судді Верховного Суду, голови Касаційного господарського суду Богдана Львова громадянства російської федерації.

Про це йдеться у петиції на сайті Офісу Президента України.

Наявність російського громадянства у судді, який ухвалює рішення іменем України та, до того ж, обіймає високу адміністративну посаду в судовій системі, є загрозою державності і вершиною некомпетентності правоохоронних органів на восьмому році війни з росією, півроку з яких це повномасштабна війна на винищення всього українського народу.

Відповідно до законодавства України, добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави є підставою для втрати громадянства України (п. 1 ч. 1 ст. 19 Закону України “Про громадянство України”). Прийняття рішень та видача указів про припинення громадянства України належить до повноважень Президента України (п. 1 ч. 1 ст. 22 Закону України “Про громадянство України”).


Закликаю Президента України Володимира Зеленського ініціювати проведення перевірки відповідними державними органами та у разі підтвердження оприлюднених журналістами фактів скористатись своїми повноваженнями і припинити громадянство Богдана Львова.

На момент публікації петиція набрала необхідні 25 тисяч голосів для того, щоб її розглянув Офіс Президента України.