Підозрюваний у вбивстві Іван Аблов не доїхав до судового засідання: захисники заявили що дорогою до суду йому стало зле і він опинився у реанімації

Підозрюваний у вбивстві син судді Євгена Аблова Іван не з’явився на судове засідання. Його захисники заявили, що дорогою до суду йому стало зле і він опинився у реанімації.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

У Одеському апеляційному суді було заплановано розгляд заяви прокуратури щодо зміни Івану Аблову запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт. Прокуратура хотіла оскаржити це рішення. 

Однак засідання довелося скасувати через відсутність підозрюваного. Мати вбитого хлопця Наталія Гергель, яка була присутня у суді, розповіла «Слідству.Інфо», що Івана Аблова не привезли.

«Захисники Аблова заявили суддям, що дорогою йому стало зле і він опинився у реанімації», — сказала жінка.

За її словами, у суді сказали, що підозрюваний опинився у Центрі профілактики та лікування судинних катастроф Одеської клінічної лікарні на залізничному транспорті. Проте у приймальному відділенні лікарні цю інформацію не підтвердили. За словами працівниці, з якою спілкувалася журналістка, Іван Аблов у пʼятницю до реанімації не потрапляв. 

30 квітня — спливає термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Проте Київський районний суд Одеси задовольнив прохання адвокатів Аблова і відпустив підозрюваного під домашній арешт. Як розказала мати вбитого хлопця Наталя Гергель, Івану Аблову досі не вдягли електронний браслет, який мав би сигналізувати про порушення умов.

Нагадаємо, правоохоронці підозрюють Івана Аблова у вбивстві. Під час святкування Нового року між сином судді та спортсменом Ігорем Гергелем виникла суперечка. Аблов-молодший вдарив Гергеля кухонним ножем і втік з місця злочину. Поліція оголосила його у розшук. 

15 січня він добровільно прийшов з повинною. Суд обрав Аблову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а пізніше його відпустили під домашній арешт.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.