Попереджаю, від мене пощади не чекайте: Венедіктова про підробні сертифікати про вакцинацію

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова запевняє, що всіх, хто продає і купує фальсифіковані сертифікати про вакцинацію від COVID-19, знайдуть і притягнуть до кримінальної відповідальності.

Про це вона написала у своєму Facebook.

“Фейкові сертифікати – гра в рулетку з повним барабаном. За постріли з цієї зброї ми змусимо відповідати продавців та покупців “липи”. Динаміка заражень і смертності від ковіду б’є антирекорди. Тим часом продовжує рости і статистика злочинного підроблення результатів ПЛР-тестів, довідок та міжнародних свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів, внесення недостовірних даних до електронних баз. Ділки штампують підробки, а «герої», яких не бере ніяка зараза, їх скуповують”, – написала Генеральна прокурорка.

Також, вона повідомила, що відкриті кримінальні провадження за фактом підроблених сертифікатів колишньої народної депутатки Савченко та її сестри.

“Напередодні через таке сумнівне міжнародне свідоцтво про вакцинацію, з яким влетіли екснардепка та її сестра до аеропорту «Бориспіль», розпочато кримінальне провадження. Сестри від надання показів відмовились на підставі статті 63 Конституції України”, – заявила Венедіктова.