Потрапили до будинку навіть без ухвали слідчого судді – працівники ДБР діяли з численними порушеннями: адвокат Кузьменко

З обшуками до відомого адвоката Андрія Кузьменка силовики прийшли напередодні. Спочатку зайшли в будинок, потім почали огляд автомобілів. До його помешкання, заявляє Кузьменко, ДБРвці зайшли без будь-яких підстав.

Про це пише comments.

“Прийшли нібито через мою причетність до кримінальної справи за 345 статтею “Погроза вбивством працівнику правоохоронного органу”. Ніякого статусу, нічого абсолютно. Враховуючи, що було озвучено прізвище мого клієнта, яке я не можу розголошувати, я напряму пов’язую це з тиском на адвоката” — заявляє Кузьменко.

До цієї справи, запевняє адвокат, він не має жодного стосунку. За словами адвоката, під час обшуку силовики забрали документи, флешки і навіть автомобіль адвоката, його дружини та ще один – власність фірми. Оглядали абсолютно все, навіть ті папери, яки містять адвокатську таємницю, їх знімали на відео, а пізніше взагалі вилучили.

“Вони оглядали дуже багато документів, які становлять адвокатську таємницю. Я їм надав всі електронні носії для того, щоби вони впевнилися в тому, що тут виключно адвокатська документація по моїй роботі за 10 років. Вони впевнилися в цьому, але після огляду все одно вирішили все вилучити, вони йшли конкретно забирати і їм нецікаво було, що саме, — тобто вони вирішили паралізувати повністю мою адвокатську діяльність.”, — розповідає юрист.

Він додає, потрапили до будинку навіть без ухвали слідчого судді – працівники ДБР діяли з численними порушеннями, про це вже заявляють в Комітеті захисту прав адвокатів. Його представники одразу виїхали на місце обшуку та спробували завадити незаконним діям силовиків. Але їх це не зупинило.