Повідомлено про підозру посадовцю “Укренерго” за пособництво державі-агресору: 111-2 КК України

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури начальнику відділу одного із регіональних центрів обслуговування мережі ПрАТ «НЕК «Укренерго» повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ст. 111-2 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно погодився на співпрацю з окупаційною владою. Він надав згоду на зайняття посади директора так званих «Маріупольських магістральних електричних мереж Державного унітарного підприємства ДНР «Державної магістральної мережевої компанії».

Після призначення підозрюваний спільно з керівництвом так званої «ДНР» вчиняв дії, спрямовані на вимкнення потужностей електричної енергії від Об’єднаної енергетичної системи України, самовільної передачі ліній електропостачання та підстанцій окупаційній владі, для задоволення їх потреб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює СУ ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами Департаменту захисту національної державності СБУ.