Повідомлено про підозру посадовиці Голосіївської РДА: 1,3 млн грн збитків на закупівлі генераторів для навчальних закладів

За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику Управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації за фактом привласнення бюджетних коштів та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, Управління освіти Голосіївської РДА за результатами тендерної процедури уклало з підприємством договори на закупівлю 17 генераторів, щоб забезпечити електроенергією укриття навчальних закладів Голосіївського району.

Вартість договору становила понад 3,7 млн грн.

При цьому, з метою безпідставного та незаконного отримання коштів з міського бюджету посадовці забезпечили перемогу в тендері підприємцю, який запропонував ціни значно вище ринкових. Це призвело до безпідставного перерахування бюджетних коштів на суму понад 1,3 млн грн.

Слідство триває, перевіряється причетність до вчинення злочину інших осіб.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Голосіївського управління поліції ГУ Нацполіції в м. Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР Нацполіції України.