Прокурора окружної прокуратури на Луганщині судитимуть за держзраду: ч. 2 ст. 111 КК

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора за спільного процесуального керівництва з прокурорами Луганської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно експрокурора однієї з окружних прокуратур Луганської області за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє ОГП.

Розслідуванням встановлено, що в березні 2022 року обвинувачений зрадив присязі та в умовах воєнного стану перейшов на бік ворога.

Він вступив у злочинну змову з представниками так званої «ЛНР», які є частиною окупаційної адміністрації РФ, з метою надання допомоги окупаційній адміністрації на шкоду державній безпеці України, що полягали в установленні та зміцненні окупаційної влади і недопущення контролю України над цією територією.

Обвинувачений передавав окупантам наявну в нього службову інформацію та обійняв псевдопосаду «помічника прокурора» в незаконній «прокуратуре Марковского района ЛНР».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого в м. Краматорську.