Рада адвокатів Донецької області повідомляє про скликання звітно-виборної Конференції адвокатів Донецької області

Рада адвокатів Донецької області  повідомляє про скликання звітно-виборної Конференції адвокатів Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Конференція відбудеться 09 жовтня 2021 року з наступним порядком денним, затвердженим рішенням Ради адвокатів Донецької області № 7 від 28 липня 2021 року:

  1. Розгляд та затвердження звіту голови Ради адвокатів Донецької області за період роботи з 12 вересня 2020 по день проведення конференції.
  2. Розгляд та затвердження звіту голови КДКА Донецької області за період з 12 вересня 2020 по день проведення конференції.
  3. Розгляд та затвердження звітів представників адвокатів Донецької області у складі Ради адвокатів України та Вищої КДКА про їх роботу у звітний період.
  4. Розгляд та затвердження висновку ревізійної комісії адвокатури Донецької області з 12 вересня 2020 року по день проведення Конференції за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та КДКА Донецької області.
  5. Затвердження штатного розпису та кошторису Ради адвокатів Донецької області на 2022 рік.
  6. Затвердження штатного розпису та кошторису КДКА Донецької області на 2022 рік.
  7. Обрання 1 члена ревізійної комісії адвокатури Донецької області.

Звітно-виборна Конференція адвокатів Донецької області відбудеться за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала). Загальні збори адвокатів області, які проводяться у містах Краматорську, Маріуполі, Покровську відбудуться об 11-00 годині 18 вересня 2021 року. Адреси проведення зборів вказані у рішенні №7 засідання ради адвокатів Донецької області від 28 липня.2021року.