Рада адвокатів України 17 листопада розглядатиме 7 питань

17 листопада 2020 року відбудеться засідання Ради адвокатів України у форматі відеоконференції. Початок роботи о 9:00.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

До порядку денного внесено питання діяльності НААУ та органів адвокатського самоврядування, розгляд звернень та листів до РАУ, а також результати роботи низки робочих груп.

Так, під час засідання буде обговорено звернення щодо порушення прав та гарантій адвокатської діяльності колегією суддів Вищого антикорупційного суду та неприпустимості дискримінації адвокатів за робочим місцем у судових процесах та інших пов’язаних із цим питань.

Також РАУ надасть роз’яснення щодо процедури скасування рішень КДКА про допуск до складення кваліфікаційного іспиту за умови допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту та видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту в порушення вимог ч.4 ст. 9 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

РАУ заслухає результати робочих груп:

  • з вивчення питань, порушених  у скаргах низки адвокатів щодо недотримання процедури допуску та складення кваліфікаційного іспиту, процесу проходження стажування та видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Матіосу А.В. та іншим 15 колишнім військовим прокурорам;
  • з вивчення питань відшкодування витрат на службові відрядження представників регіонів у складі ВКДКА;
  • я вивченню питань участі захисника у кримінальному провадженні, яке містить відомості, що становлять державну таємницю.

Загалом до порядку денного засідання РАУ внесено 7 питань.