Рік тому, 2 листопада 2021 року, відійшов у вічність найвідоміший адвокат з Одеси Йосип Львович Бронз

Рік тому, 2 листопада 2021 року, відійшов у вічність Йосип Львович Бронз. Людина-легенда, яскравий адвокат, справжній Майстер, Наставник, з чиїх мудрих порад виросло не одне покоління професійних захисників.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Йосип Бронз був авторитетною фігурою в юридичній спільноті країни. Він одним із перших у незалежній Україні отримав державне визнання як «Заслужений юрист України». Лідер адвокатських організацій, які відстоювали права адвокатури і формували високі стандарти професії  – Союзу адвокатів України, Одеської обласної колегії адвокатів, а з моменту заснування  2012 року голова Ради адвокатів Одещини.  

Унікальний, яскравий, інтелектуальний та глибокий Йосип Львович прожив довге професійне життя,  зробив величезний внесок у розвиток рідної Одеси. До останніх днів був відданий місії адвокатури, щедро ділився досвідом із молоддю, сформувавши плеяду нових поколінь адвокатів. Він гідно тримав будь-які удари долі, завжди  випромінював надзвичайну внутрішню силу духу і життєвий оптимізм.

12 листопада 2021 року на XI Міжнародній науково-практичній конференції «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє» Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова від імені всієї адвокатської спільноти запропонувала міжнародну науково-практичну конференцію з широкої тематики історії та розвитку адвокатури, яку щороку в листопаді проводить Національний університет “Одеська юридична академія”, присвятити пам’яті Йосипа Львовича Бронза.

Цього року в рамках  ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє», яка відбудеться 11 листопада, вперше пройдуть  читання «Питання адвокатської етики», присвячені пам’яті видатного адвоката Йосипа Бронза.

Давайте згадаємо Метра та переглянемо його онлайн-семінар з питань адвокатської етики, актуальний і корисний для всіх юристів!

Продовження справи Йосипа Бронза та збереження його спадщини буде найкращою даниною пам’яті про нього.