Рішенням Ради адвокатів України персональні дані адвокатів у ЄРАУ тимчасово закриті для публічного доступу

Персональні дані адвокатів, які публікуються у профілі адвокатів у ЄРАУ, стали закритими для публічного доступу на період запровадження воєнного стану.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Таке рішення ухвалила Рада адвокатів України на позачерговому засіданні, яке відбулося 2 березня в режимі онлайн, за ініціативи адвокатів, керівників регіональних органів адвокатського самоврядування та членів Ради адвокатів України. З метою захисту адвокатів в період оголошеного воєнного стану закривається для публічного доступу інформація про їхні адреси, мобільні телефони, фотографії, соцмережі, розміщені в Єдиному реєстрі адвокатів України.  

Голова НААУ Лідія Ізовітова повідомила, що ухвалене  Радою адвокатів України рішення цього ж дня виконано.  Приховані дані профілів ЄРАУ залишатимуться до кінця дії режиму воєнного стану.

Разом з тим, жодних змін щодо роботи Особистого онлайн кабінету адвоката та пов’язаних із ним сервісів немає. Система генерації онлайн-ордерів працює у звичайному режимі.

Для отримання витягів з ЄРАУ та іншої офіційної інформації з Реєстру необхідно звертатися до рад адвокатів регіонів або  до Ради адвокатів України  на електронну пошту info@unba.org.ua