Шість членів команди Трампа отримали повістки до суду у справі щодо подій у Капітолії 6 січня

Робоча група комітету очікує документи та свідчення від вченого-правника, який, як стверджується, окреслив сценарії скасування виборів.

Про це пише Guardian.

Комітет Палати представників з розслідування нападу на Капітолій видав повістки до суду шістьом соратникам Дональда Трампа, причетним до спроб скасування результатів виборів 2020 року з так званого “командного центру” в готелі Willard у Вашингтоні, округ Колумбія.

Повістки з вимогою надання документів і свідчень відкрили нову лінію розслідування скоординованої стратегії Білого дому та кампанії Трампа щодо блокування процесу затвердження результатів виборів та перемоги Джо Байдена.

У понеділок слідчі Палати представників допитали шістьох чиновників з команди Трампа, учасників “командного центру”: адвоката Джона Істмана, керівника кампанії Трампа Білла Степієна, радника Трампа Джейсона Міллера, колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна, помічника кампанії Трампа Анджелу МакКаллум і колишнього поліцейського Нью-Йорка Бернард Керік.

Голова комітету Бенні Томпсон заявив, що робоча група переслідує чиновників Трампа, щоб розкрити «кожну деталь про їхні зусилля скасувати вибори, включаючи те, з ким вони розмовляли в Білому домі та в Конгресі».

Шість посадових осіб Трампа, які були змушені співпрацювати з комітетом, можуть мати найглибші знання про те, як різні елементи зусиль колишнього президента зупинити затвердження виборів– поєднуються між собою.

Повістки адвокату Істмена та іншим соратникам Трампа, про які вперше повідомляє Guardian, показують рішучість комітету виявити «центри впливу», з яких Трамп і його радники планували скасувати вибори, повідомляє джерело, знайоме з цим питанням.