Служба безпеки України надіслала на адресу режимно-секретного відділу Верховного Суду документи з недоліками: розгляд справи відкладено

14 квітня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/47/21 за позовом ТОВ «АРІАДНА ТВ», у якому оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Про це повідомляє прес-служба Верховного суду.

Під час судового засідання представник Служби безпеки України повідомив, що на адресу режимно-секретного відділу Верховного Суду надіслано документи, відомості з яких становлять державну таємницю. Водночас колегія суддів вказала, що режимно-секретний відділ Верховного Суду службовою запискою повідомив про недоліки в оформленні надісланих документів.

Верховний Суд відклав розгляд справи для з’ясування цих обставин. Наступне судове засідання призначене на 26 травня 2021 року о 16:30.