Суд просять скасувати наказ Бюро економічної безпеки про затвердження складу Ради громадського контролю при Бюро

Суд просять визнати протиправним та скасувати наказ Бюро економічної безпеки України про затвердження складу Ради громадського контролю при Бюро.

Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомляє прес-служба суду.

Також у позовних вимогах ОАСК просять визнати протиправними дії Міжвідомчої робочої групи з проведення конкурсу з формування первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки України щодо організації та проведення рейтингового інтернет голосування 9-12 вересня 2021 року за кандидатів до складу Ради громадського контролю при Бюро. Також суд просять визнати протиправними дії відповідної комісії щодо надіслання директору БЕБУ пропозиції щодо персонального складу Ради.

Окрім цього у позовних вимогах зазначено: визнати протиправним та скасувати рішення Ради громадського контролю про обрання певних осіб, зокрема, головою Ради, заступником голови, секретарем. Також ОАСК просять визнати протиправним та скасувати наказ Бюро про утворення комісії з проведення конкурсного відбору на заняття вакантних посад щодо включення до її складу Ганни Майбороди, Дениса Жело, Михайла Лавровського.