Суд просять заборонити “Квіти-України” здійснювати будівельні та підготовчі роботи на земельній ділянці комунальної власності

Суд просять заборонити приватному товариству «Квіти-України» здійснювати будівельні та підготовчі роботи на земельній ділянці комунальної власності, що розташована у місті Києві по вулиці Січових Стрільців, 49.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Позивачем зазначена – ГО «Інститут низової демократії та сталого розвитку».

Також ОАСК просять зупинити дію наказу Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження Містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція цілісного майнового комплексу з надбудовою для розміщення офісного центру з підземним паркінгом». Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Окрім цього, до суду надійшов адміністративний позов, де позивач просить визнати протиправним та скасувати відповідний наказ Департаменту містобудування та архітектури, а також просить припинити право ПАТ «Квіти –України» на початок виконання підготовчих будівельних робіт. ОАСК вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.