Суд узяв під варту посадовця Мукачівської міськради Артура Саміляка: альтернатива – 5 млн грн застави

27 червня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував запобіжний захід до колишнього начальника відділу комунальної власності та земельних відносин міської ради – одного з підозрюваних у справі щодо продажу за безцінь 3 га землі комунальної власності.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Суд застосував до службовця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці з альтернативою внесення 5 млн грн застави.

У разі внесення коштів він вийде із СІЗО під наступні обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з міста Мукачева Закарпатської області без дозволу; повідомляти про зміну місця свого проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з низкою осіб; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Слідство вважає, що Саміляк причетний до справи про організацію головою Мукачівської районної ради Михайлом Ланьо заволодіння землею в Мукачевому, де серед підозрюваних також міський голова Мукачева Андрій Балога.

Нагадаємо, що суд застосував до підозрюваного Андрія Балоги запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 30 млн грн застави, з покладенням відповідних процесуальних обов’язків.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.