Суд відкрив провадження справі щодо оскарження результатів конкурсу на посаду директора театру на Липках

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), позивач – Віктор Гирич.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії з добору на посаду директора-художнього керівника Київського академічного театру юного глядача на Липках, за результатами якого переможцем було визнано В’ячеслава Жилу.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 8 листопада 2021 року.

Разом з тим, суд відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову. Нагадаємо, в межах заяви про забезпечення позову, заявник просив суд зобов’язати Департамент культури не видавати наказ про призначення В’ячеслава Жили на вищевказану посаду на підставі спірного рішення конкурсної комісії  від 30 серпня 2021 року.  При розгляді вказаної заяви суд дійшов висновку про її необґрунтованість та відсутність підстав для її задоволення.