Суд заарештував колишнього заступника міністра оборони Павловського: у справі неякісної військової техніки для ЗСУ

Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід вже 4-му підозрюваному у справі щодо продажу для ЗСУ неякісної військової техніки.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

12 липня Печерський суд розглянув клопотання слідчих та задовольнив його у повному обсязі, обравши колишньому заступнику Міністра оборони запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 475 млн гривень.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 2 липня, працівники ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику Міністра оборони, голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ.

Посадовців підозрюють у змові та організації поставок до армійських підрозділів протягом 2016—2018 років військової техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які не відповідали встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України. У підсумку такі дії фігурантів завдали державі збитків на суму понад 475 млн гривень.