Суддя Овідіопольського райсуду Одеської області Гандзій відмовився виправляти в судовому рішенні описку – “збройна агресія рашистської педерації”

Суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Дмитро Гандзій відмовився виправляти в судовому рішенні описку, «збройна агресія рашистської педерації» на «збройна агресія російської федерації».

Про це йдеться в ухвалі суду.

«З матеріалів справи вбачається, що протягом останніх років сімейне життя між подружжям не склалось через суперечки, різні характери та погляди на сімейне життя…, беручи до уваги збройну агресію рашистської педерації проти нашої Держави, внаслідок чого позивач був призваний до лав ЗСУ, а відповідачка разом з дитиною була вимушена виїхати як біженці до Королівства Нідерландів на період оголошення воєнного стану, що призвело до негативного ставлення один до одного», – зазначено у судовому рішенні.

Представник позивача просив виправити вислів суду «беручи до уваги збройну агресію рашистської педерації проти нашої Держави» виправити на «беручи до уваги збройну агресію Російської Федерації проти нашої Держави».

Натомість суддя відмовився вносити правку у своє рішення. Він пояснив, що вказаний вислів жодним чином не впливає на суть прийнятого судом рішення про розірвання шлюбу не може мати наслідків або певних ускладнень для позивача та відповідачки у випадку необхідності легалізації вказаного рішення суду за кордоном.

«Це не є опискою або некоректною назвою вказаною недодержави, яка 24.02.2022 р. оголосила проти нашої Держави відкриту неспровоковану, агресивну та загарбницьку війну, продовживши тим самим агресію по відношенню до України, яка вже триває 9 років. Захват і анексія територій, вбивства, насильство і тортури мирних людей, руйнування об`єктів цивільної і військової інфраструктури, ядерна загроза всі ці злочини здійснює агресор на нашій землі. Людські жертви обраховуються десятками тисяч, переселенці і біженці мільйонами, матеріальні збитки трильйонами», – наголосив суддя.