Суддю Дарницького районного суду Києва Цимбал притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї стягнення у виді подання про звільнення судді з посади

6 листопада 2020 року відбулося засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. У ньому взяли участь члени Першої Дисциплінарної палати: В.Шапран, Н.Краснощокова, О.Маловацький, Т.Розваляєва та С.Шелест.

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за повідомленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 22 серпня 2019 року
№ 21-4672/19, Перша Дисциплінарна палата ВРП вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Дарницького районного суду міста Києва ЦИМБАЛ Ірину Костянтинівну та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення судді з посади.

Нагадаємо, що рішенням ВККС України від 18 березня 2019 року № 34/зп-19 судді Дарницького районного суду міста Києва Цимбал І.К. було відмовлено у допуску до другого етапу «Дослідження досьє та проведення співбесіди» в межах кваліфікаційного оцінювання у зв’язку з накладенням дисциплінарного стягнення, призначеного рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 7 вересня 2018 року № 195/зп-18, припинено її участь у відповідному оцінюванні та визнано суддю такою, що не підтвердила здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.