Тісна співпраця Національної асоціації адвокатів та Парламенту відобразилась в опрацюванні профільними комітетами НААУ понад 190 законопроектів: Валентин Гвоздій

В офісі Національної асоціації адвокатів України відбулася зустріч її керівництва з народними депутатами – адвокатами, з нагоди 10-ї річниці створення НААУ.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова висвітлила основні історичні етапи становлення української адвокатури, визнання та відзначення НААУ високими міжнародними нагородами. Детально Лідія Ізовітова розповіла про діяльність української адвокатури та заходи, що вживаються  для  підтримки адвокатів та громадян в умовах воєнного стану. Окрема увага була приділена проблемам функціонування системи безоплатної правової допомоги в державі.

Народні депутати привітали НААУ з 10-річним ювілеєм та засвідчили їй всебічну підтримку.

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій зазначив, що тісна співпраця НААУ та Парламенту з початком його теперішньої каденції відобразилась в опрацюванні профільними комітетами НААУ понад 190 законопроектів.

“Наші висновки, пропозиції, зауваження були направлені відповідним комітетам Верховної Ради України, багато з яких було враховано при прийнятті нових законів. Ми високо цінуємо нашу ефективну співпрацю та вважаємо, що постійний прямий діалог адвокатури з колегами – парламентарями робить розбудову верховенства права ще ефективнішою та сприяє швидкій євроінтеграції України. Ми будемо проводити такі зустрічі на регулярній основі”, заявив Валентин Гвоздій.