Це були постріли в демократію і в майбутнє України: керівник офісу президента Єрмак про замах на першого помічника президента

За замахом на першого помічника Президента України Сергія Шефіра стояли сили, які не хочуть реформ в Україні та очищення країни від криміналітету.

Про це заявив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, повідомляє прес-служба Офісу президента України.

«Ми як ніхто зацікавлені в тому, щоб цей злочин був розкритий», – наголосив він.

Водночас Андрій Єрмак зазначив, що Офіс Президента не є правоохоронним органом, а тому висновки щодо замовників і виконавців цього злочину має дати слідство.

«Моя особиста думка – стріляли не тільки в Сергія, стріляли не тільки у водія Олександра. Це були постріли в демократію і в майбутнє України. Але я хочу сказати, що ми сильні. І, безумовно, цей боягузливий «привіт» із 90-х, яким хтось спробував або залякати, або щось показати, – я думаю, що це марні спроби. Це говорить про те, що ми на правильному шляху реального реформування нашої країни», – зазначив керівник Офісу Глави держави.