Ця нагорода присуджується кожному з 70 тисяч українських адвокатів, які борються за права людини в Україні: Валентин Гвоздій

30 жовтня 2022 року під час церемонії відкриття найбільшої події в юридичному світі – щорічної конференції Міжнародної асоціації юристів (ІВА) в Маямі (США),  Національну асоціацію адвокатів України було удостоєно Спеціальної нагороди IBA: за надзвичайне лідерство та відданість справі захисту прав людини та верховенства права в Україні.

Про це повідомляє НААУ.

Одразу після виступу Президента України заступнику Голови НААУ, РАУ Валентину Гвоздію було вручено Спеціальну професійну відзнаку IBA: за надзвичайне лідерство та відданість справі захисту прав людини та верховенства права в Україні. Приймаючи нагороду, Валентин Гвоздій подякував за високу оцінку роботи НААУ, всієї адвокатської спільноти в умовах війни, наголосивши, що сьогодні українці борються за мир, проти терору та  агресії.

«У такі часи права людини вразливіші, ніж будь-коли. Національна асоціація адвокатів України з початку війни виступає на сторожі дотримання прав людини в Україні та й надалі відстоюватиме фундаментальні цінності цивілізації та верховенства права. Ця нагорода присуджується кожному з майже 70 тисяч українських адвокатів, які борються за права людини в Україні. Ми вдячні IBA за їх потужну підтримку», – наголосив Валентин Гвоздій. 

Щорічна конференція в Маямі (США), яка розпочалася 30 жовтня, триватиме до 4 листопада. Цей провідний форум проводиться для професіоналів галузі права з усього світу з метою обміну знаннями, встановлення контактів і розвитку бізнесу.