У Києві затримано посадовця міграційної служби за сприяння в легалізації іноземців: 9 тис доларів США

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та затримано начальника відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, посадовець вимагав від громадянина Республіки Ірак 9 тис доларів США за безперешкодне оформлення посвідок на постійне проживання в Україні трьом громадянкам Ліванської Республіки.

У ході досудового розслідування правоохоронцями задокументовано декілька фактів отримання посадовцем неправомірної вигоди. Його затримано під час одержання чергової частини хабара у розмірі 3 тис доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.

Викрито посадовця прокурорами за сприяння керівництва Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ у місті Києві та Київській області.