У Львові відбувається засідання Ради адвокатів України

16 грудня 2022 року у Львові розпочалось засідання Ради адвокатів України.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Головну увагу Рада адвокатів України приділить проблемам функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні. Будуть розглянуті питання втручання органів БПД до правової позиції адвоката та проблеми, які виникають при оплаті діяльності адвокатів у системі БПД. Також Комітет з питань БПД презентує звіт з актуальних питань щодо системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Серед іншого, Рада адвокатів України розгляне питання діяльності Національної асоціації адвокатів України, ведення Єдиного реєстру адвокатів України та стану сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Члени РАУ також заслухають результати діяльності Робочих груп з напрацювання методичних рекомендацій щодо гонорарної практики та щодо питання визначення часу, протягом якого захисник має можливість ознайомитись з матеріалами справи.

Окремо члени РАУ заслухають третій Звіт про міжнародну допомогу адвокатам під час воєнного стану, який представить Опікунська рада НААУ.

Також РАУ планує надати відповідь на лист керівника Програми USAID «Справедливість для всіх» Девіда Майкла Вона щодо проєкту Модельної програми практики здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Право» в адвокатурі.