У Національній асоціації адвокатів України відбувся міжнародний захід на тему “Відеоігри та інтелектуальна власність в Європі”

У НААУ відбувся міжнародний вебінар на тему «Відеоігри та інтелектуальна власність в Європі». Захід організований за ініціативою Комітету з інтелектуальної власності у співпраці з Міжнародною асоціацією із захисту інтелектуальної власності (AIPPI).

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Спікерами заходу виступили:

  • Сімона Лаваньїні – секретар AIPPI Італії;
  • К’яра Паппалардо – юрист, AIPPI Італія;
  • Сергій Барбашин – заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності НААУ, адвокат з інтелектуальної власності, AIPPI Україна;
  • Міхал Пржилускі – Європейський патентний повірений, AIPPI Польща;
  • Андраш Черні – адвокат, AIPPI Угорщина;
  • Лоренцо Мікачкі – юрист, AIPPI Італія.

Під час зустрічі адвокати розповіли про ідентифікацію та передання прав інтелектуальної власності в ІТ, що можна захистити в комп’ютерних іграх, стратегію судового розгляду в Угорщині та системи ADR в Італії.

Нагадаємо, Міжнародна асоціація із захисту інтелектуальної власності, відома як AIPPI (Association Internationale pour la Protection de la Propriété Intellectuelle), – є провідною у світі некомерційною асоціацією, яка займається розробкою та вдосконаленням законодавства щодо захисту інтелектуальної власності. Це політично нейтральна некомерційна організація зі штаб-квартирою у Швейцарії, яка налічує понад 8000 членів зі 131 країни світу.