У справі колишнього співробітника Служби зовнішньої розвідки Зонтова повністю змінено склад підозри. Про хабар мова вже не йде: адвокат Корнага

У справі колишнього співробітника Служби зовнішньої розвідки Юрія Зонтова повністю змінено склад підозри. Однак Національне антикорупційне бюро приховало цей факт від громадськості.

Про це повідомив Олександр Корнага, адвокат Юрія Зонтова КАПІТАЛУ.

“20 вересня на офіційному сайті НАБУ було оприлюднено новину про оголошення колишньому співробітнику служби зовнішньої розвідки Юрію Зонтову підозри за статтею 366-2 (внесення недостовірних відомостей в електронну декларацію). При цьому зазначалося, що це перша підозра за цією статтею відтоді, як було відновлено кримінальну відповідальність. Насправді 17 вересня, як про це повідомляє НАБУ, Юрію Зонтову жодної нової підозри пред’явлено не було — було змінено раніше пред’явлену підозру, куди окремим складом було інкриміновано “недекларування”, — розповів адвокат.

У новій підозрі йдеться про те, що клієнт звернувся до посередника на прізвище Донець і що саме Донець разом із Зонтовим вирішили заволодіти цим грошима, розповів адвокат.

“Навіщо Донець взагалі залучав Зонтова, якщо він збирався лише заволодіти предметом неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч доларів, детективи в підозрі повідомити так і не змогли”, — додав він.