Учениця 11 класу однієї з районних шкіл на Запоріжжі створила в месенджері “групу смерті”

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя викрито неповнолітню, яка вчиняла дії з доведення до самогубства або замаху на самогубство (ч. 1 ст. 120 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, учениця 11 класу однієї з районних шкіл області створила в месенджері «групу смерті», що є аналогом групи «cиній кит», до складу якої входили 28 учасників. Позиціонуючи себе куратором, дівчина надавала підписникам групи смс-завдання з нестандартного виходу зі складних життєвих ситуацій та підбурювала їх завдавати собі тілесні ушкодження або вчиняти самогубство різним способом.

Під час проведеного санкціонованого обшуку за місцем проживання неповнолітньої вилучено мобільний телефон, у якому, поряд з іншою інформацією, містяться фотозображення посмертних записок із рукописними текстами учасників групи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, його здійснюють слідчі Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.