Унаслідок ворожих атак повністю зруйновано будівлю Бородянського районного суду Київської області

Згідно з відкритими даними під час Другої світової війни гітлерівські окупанти спалили 103 садиби в містечку Бородянка, що на Київщині.

Про це повідомляє прес-служба Верховного суду.

Наразі складно підрахувати, скільки багатоповерхівок, приватних будинків, адміністративних і господарських приміщень знищено, скільки кілометрів доріг зруйновано, скільки людських життів загублено в Бородянці через вторгнення військ Російської Федерації наприкінці лютого – на початку березня 2022 року.

Унаслідок ворожого вогню російської армії також повністю було зруйновано двоповерхову будівлю Бородянського районного суду Київської області. Приміщення суду піддавалося атаці декілька разів. Під час першої атаки, серед іншого, були вибиті вікна та двері. Проте зрештою, під шквалом окупантських бомбардувань, адміністративна будівля зазнала критичних ушкоджень. На щастя, під час цього удару ніхто з працівників суду не постраждав.

Так, бетон не витримав. Але правосуддя продовжує здійснюватися. Розпорядженням Голови Верховного Суду «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану» № 1/0/9-22 від 6 березня 2022 року територіальну підсудність Бородянського районного суду Київської області змінено на Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області.