В Одеській обласній прокуратурі новий керівник

В п’ятницю, 5 лютого 2021 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу нового  керівника Одеської обласної прокуратури Сергія Костенка.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Генеральний прокурор привітала очільника обласної прокуратури з призначенням та поставила завдання із зміцнення законності та правопорядку на Одещині.

«Майже весь трудовий шлях нового керівника обласної прокуратури був пов’язаний з органами прокуратури Одещини, тому я сподіваюсь на ефективну і результативну роботу на найважливіших для регіону напрямках. Прокуратура має посилити координаційну роль правоохоронної системи області. Але головне завдання для кожного в нашій інституції – працювати на підвищення довіри людей», – заявила Ірина Венедіктова.

В свою чергу новопризначений керівник Одеської обласної прокуратури висловив впевненість, що колектив спільними зусиллями буде продуктивно працювати для захисту справедливості та інтересів держави.

Довідково: Сергій Костянтинович Костенко народився  в м. Арцизі на Одещині. Закінчив Одеську державну юридичну академію та Одеський державний економічний університет. Роботу в органах прокуратури розпочав у 1999 році з посади помічника прокурора-стажиста прокуратури Суворовського району м.Одеси. Був прокурором Кілійського району Одеської області, заступником прокурора м.Одеси Одеської області, прокурором Київського району м. Одеси, в.о. прокурора Суворовського району м. Одеси, прокурором відділу прокуратури Миколаївської області, працював на різних посадах в прокуратурі Одеської області, в тому числі обіймав посаду заступника прокурора Одеської області. У 2017-2018 роках був відряджений до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів для участі у її роботі на постійній основі. Досі був заступником начальника управління Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора.